Anar al contingut
CARNICERIA JUANAN · Foto del perfil públic del negoci

Alimentació i gourmetBotigues

CARNICERIA JUANAN

Tancat araAlimentació i gourmet · NoveldaEncara sense ressenyes 0 seguidors

Fitxa creada amb dades públiques del negoci que el seu titular encara no gestiona: la informació pot no estar actualitzada. És el teu negoci? Reclama'l gratis o demana que el retirem.

Telefonar Com arribar-hi

Sobre CARNICERIA JUANAN

CARNICERIA JUANAN és un negoci de Novelda (Alicante) de la categoria Alimentació i gourmet, situat a C. Galicia, 7, 03660. El seu telèfon de contacte és el +34965604741.

Fitxa actualitzada el amb dades públiques del negoci.

Preguntes sobre CARNICERIA JUANAN

On és CARNICERIA JUANAN?

CARNICERIA JUANAN està a C. Galicia, 7, 03660 Novelda (Alicante).

Quin horari té CARNICERIA JUANAN?

Dilluns: 08:00–14:00, 17:30–20:00. Dimarts: 08:30–14:00, 17:30–20:00. Dimecres: 08:00–14:00, 17:30–20:00. Dijous: 08:00–14:00, 17:30–20:00. Divendres: 08:00–14:00, 17:30–20:00. Dissabte: 08:00–14:00. Diumenge: tancat. Els festius i els tancaments especials poden canviar-lo.

Com contacte amb CARNICERIA JUANAN?

Per telèfon al +34965604741.

Ressenyes

Encara no hi ha ressenyes

Les ressenyes només les poden escriure clients amb una compra lliurada o una reserva completada en este comerç.

Escriu la teua ressenya

Entra en el teu compte per a valorar una compra o reserva en CARNICERIA JUANAN.

També et pot interessar

Més de botigues a Novelda

33/35 studio

Alimentació i gourmet · Novelda

Sense ressenyes

Carrer Marqués de Valdecilla, 54

Obri a les 9:30

40 GRADOS NOVELDA

Moda i complements · Novelda

Sense ressenyes

Av. de la Constitución, 35